www.cvonline.hu
Termékkatalógus fejlesztő (UML, XML)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2012.05.21.
Jelentkezési határidő: 2012.05.23.
Hirdetés azonosító: 375344
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Megbízónk a világ egyik vezető telekommunikációs vállalatának magyar leányvállalata.

Számukra keresünk új munkatársat budapesti munkavégzéssel az alábbi pozícióba.

Feladatok:

  • Partnerünk szolgáltatásait leíró technikai katalógusainak fejlesztése, aktualizálása és karbantartása XML/UML fejlesztési nyelven;
  • A katalógussal kapcsolatban beérkező igények és változtatások kezelése;
  • Modellezés támogatása Product Design Tool (PDT) vagy XML Spy-ban;
  • Termékek részletes megismerése majd modellezése Enterprise Architect-ben;
  • Technológiai háttér leírásának elkészítése, egyeztetve a témafelelőssel;
  • Tudásbázis létrehozása és aktualizálása;
  • Folyamatos kapcsolattartás a termékfelelőssel;
  • Tervezett költségek felügyelete;
  • Ügyfélprojektek támogatása.

Elvárások:

  • Főiskolai, vagy egyetemi végzettség;
  • Folyékony német és kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • Legalább 2-5 év tapasztalat informatikai területen;
  • Objektumorientált programozási nyelvben szerzett tapasztalat (XML/UML);
  • Átfogó informatikai ismeretek;
  • Utazási hajlandóság (60-80% németországi kint tartózkodás).

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.