www.cvonline.hu

Termékfejlesztő Mérnök

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.08.29.
Hirdetés azonosító: 419416
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Get Work Magyarország Kft. szombathelyi multinacionális partnercége megbízásából keres munkatársat Termékfejlesztő Mérnök munkakörbe.

Feladatok:

  • Új termékek kifejlesztése, azok jóváhagyatása és bevezetése a termelésbe.
  • Változtatások kezdeményezése és végrehajtása a meglévő termékeken,a vevői igényeknek megfelelően.
  • Termékvizsgálatok megtervezése, lebonyolítása, labortechnikusok szakmai munkájának irányítása,
  • Szakmai kapcsolattartás a társosztályokkal, külföldi kollégákkal,
  • Termelés támogatása gyártási problémák esetén.

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség,
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás,
  • Innovatív személyiség,problémamegoldó képesség.
  • Multinacionális gyártó környezetben szerzett tapasztalat (autóipari, elektronikai tapasztalat).

Előny:

  • Német nyelvtudás.
  • SAP ismeret.

Pozíció területe(i):

  • Gyártás / Termelés / Mérnök
  • Termékfejlesztés / Tervezés
  • Villamosmérnök
  • CAD tervező / Műszaki rajzoló
  • Elektromérnök
  • Projektmenedzser

Munkavégzés helye:

Szombathely

Fizetés:

  • versenyképes
  • cafeteria
  • albérlet támogatás.

Jelentkezési határidő:

  • 2012. 07. 20.

Szükséges dokumentumok:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, a bérigény és a pozíció megjelölésével juttassa el a Link megjelenítése e-mail címre.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya