x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Termékfejlesztő Mérnök

Get Work Trend Kft -Termékfejlesztő Mérnök
Hozzáadva 2012.07.30.
Hirdetés azonosító: 419416
lejárt

Get Work Magyarország Kft. szombathelyi multinacionális partnercége megbízásából keres munkatársat Termékfejlesztő Mérnök munkakörbe.

Feladatok:

  • Új termékek kifejlesztése, azok jóváhagyatása és bevezetése a termelésbe.
  • Változtatások kezdeményezése és végrehajtása a meglévő termékeken,a vevői igényeknek megfelelően.
  • Termékvizsgálatok megtervezése, lebonyolítása, labortechnikusok szakmai munkájának irányítása,
  • Szakmai kapcsolattartás a társosztályokkal, külföldi kollégákkal,
  • Termelés támogatása gyártási problémák esetén.

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség,
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás,
  • Innovatív személyiség,problémamegoldó képesség.
  • Multinacionális gyártó környezetben szerzett tapasztalat (autóipari, elektronikai tapasztalat).

Előny:

  • Német nyelvtudás.
  • SAP ismeret.

Pozíció területe(i):

  • Gyártás / Termelés / Mérnök
  • Termékfejlesztés / Tervezés
  • Villamosmérnök
  • CAD tervező / Műszaki rajzoló
  • Elektromérnök
  • Projektmenedzser

Munkavégzés helye:

Szombathely

Fizetés:

  • versenyképes
  • cafeteria
  • albérlet támogatás.

Jelentkezési határidő:

  • 2012. 07. 20.

Szükséges dokumentumok:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, a bérigény és a pozíció megjelölésével juttassa el a kecskemet@gwm.hu e-mail címre.

Szombathely
Kategória
Elektronika / Telekommunikáció, Termelés / Gyártás, Műszaki / Mérnök
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Szombathely

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése