x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Teradata fejlesztő –Bécs (GySB)

Tech People Hungary Kft.-Teradata fejlesztő –Bécs (GySB)
Hozzáadva 2012.08.06.
Hirdetés azonosító: 418630
lejárt

Feladatok:
Adattárház fejlesztés (Teradata SQL)
Fejlesztői feladatok ellátása csapatban
Üzleti elemzők specifikációi alapján feladatmegoldások (csak belső ügyfelek)

Elvárások:
minimum 2-3 év Teradata SQL fejlesztési tapasztalat
minimum kommunikációs szintű német nyelvtudás (német nyelven a kollegákkal)
minimum dokumentációs szintű angol nyelvtudás

Előny:
Telco szektorban szerzett projekt tapasztalat
Senior szintű Teradata SQL gyakorlat
Adatbázis tervezési tapasztalat
Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás
Nemzetközi projekttapasztalat

Munkavégzés helye:  Bécs
Hossza: minimum 6 hónap  (+ hosszabbítási lehetőség)
Munka jellege: teljes idős (preferáltan alvállalkozó, esetleg alkalmazott is)
Start: 1 hónapon belül (legkésőbb július 10)

Várjuk német nyelvű önéletrajzát!

További információkért hívja irodánkat: +36-1-7897416 (Komjád Gyöngyvér)

Munkavégzés helye:
Bécs
Kategória
IT / Informatika
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Külföld

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése