www.cvonline.hu

Telesales Csoportvezető

Az Ellerton Call Centers Kft. partnere a hazai villamos-energia piac meghatározó szereplője, Magyarország egyik legjelentősebb villamos-energetikai társaságcsoportjának tagja, új kollégát keres az alábbi pozícióra:

A munkatársak fő feladatai:

  • kollégák napi munkájának felügyelete, irányítása, szakmai támogatása, esetlegesen munkájuk monitorozása
  • azonosított szakmai és minőségbeli hibák, hiányosságok kapcsán javító intézkedésekre vonatkozó javaslattétel, együttműködve a trénerrel
  • személyes célok meghatározása, az eredmények nyomon követése
  • szakmai információk továbbítása
  • tárcsázó program kezelőfelületének naprakészen tartása, alkalmazott sablonok, adatlapok beállítása
  • a tárcsázó programba szükséges adatbetöltések végrehajtása, adatállományok kezelése tárcsázó program fejlesztési igényének megadása, a fejlesztés tesztelésében történő részvétel
  • hívásstatisztikák, riportok készítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Telesales területen, vezetői pozícióban szerzett tapasztalat
  • Erős számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és vezetői készség
  • Jó problémamegoldó és gyors döntéshozatali készség
  • Magas szintű stressztűrő képesség, terhelhetőség
  • Eredményorientált, ügyfélközpontú szemléletmód
  • Gyors változáskövetés, önálló munkavégzés
  • Proaktivitás, innovatív szellem
  • Nyitott szellem

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, szakmai fejlődési lehetőség
  • Támogató vezetés, kellemes munkahelyi környezet
  • Megbízható, stabil munkahely és jól felszerelt, kulturált irodai környezet
  • Kellemes légkör, dinamikus, fiatal csapat

A munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük juttassa el szakmai önéletrajzát a következő címre:

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest