x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Telesales Csoportvezető

Ellerton Call Centers Kft.-Telesales Csoportvezető
Hozzáadva 2012.04.24.
Hirdetés azonosító: 389891
lejárt

Az Ellerton Call Centers Kft. partnere a hazai villamos-energia piac meghatározó szereplője, Magyarország egyik legjelentősebb villamos-energetikai társaságcsoportjának tagja, új kollégát keres az alábbi pozícióra:

A munkatársak fő feladatai:

  • kollégák napi munkájának felügyelete, irányítása, szakmai támogatása, esetlegesen munkájuk monitorozása
  • azonosított szakmai és minőségbeli hibák, hiányosságok kapcsán javító intézkedésekre vonatkozó javaslattétel, együttműködve a trénerrel
  • személyes célok meghatározása, az eredmények nyomon követése
  • szakmai információk továbbítása
  • tárcsázó program kezelőfelületének naprakészen tartása, alkalmazott sablonok, adatlapok beállítása
  • a tárcsázó programba szükséges adatbetöltések végrehajtása, adatállományok kezelése tárcsázó program fejlesztési igényének megadása, a fejlesztés tesztelésében történő részvétel
  • hívásstatisztikák, riportok készítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Telesales területen, vezetői pozícióban szerzett tapasztalat
  • Erős számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és vezetői készség
  • Jó problémamegoldó és gyors döntéshozatali készség
  • Magas szintű stressztűrő képesség, terhelhetőség
  • Eredményorientált, ügyfélközpontú szemléletmód
  • Gyors változáskövetés, önálló munkavégzés
  • Proaktivitás, innovatív szellem
  • Nyitott szellem

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, szakmai fejlődési lehetőség
  • Támogató vezetés, kellemes munkahelyi környezet
  • Megbízható, stabil munkahely és jól felszerelt, kulturált irodai környezet
  • Kellemes légkör, dinamikus, fiatal csapat

A munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük juttassa el szakmai önéletrajzát a következő címre:

Munkavégzés helye:
Budapest
Kategória
Kereskedelem / Értékesítés, Szolgáltatás / Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése