www.cvonline.hu

Telefonos Munkatárs

  • A hirdetés 1997 napja lejárt

Feladatok:

  • Kimenő hívások indítása
  • Különböző szolgáltatások értékesítése telefonon keresztül
  • Ügyfelek teljes körű tájékoztatása
  • Felmerülő problémák kezelése
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív tevékenységek ellátása

Elvárások:
  • Diploma és/vagy biztosításközvetítő hatósági vizsga(BOI vizsga)
    Tapasztalat casco és lakásbiztosítás értékesítésben
  • Egyéb elvárások:
  • Stabil felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontúság,precízitás
  • Határozott,ambíciózus,stressz tűrő személyiség

Előnyt jelent:

  • Értékesítésben/call centerben/kereskedelemben szerzett tapasztalat