www.cvonline.hu

Telefonos Back Office támogató munkatárs

Az AEGON Magyarország Hitel Zrt. – kimenő hívások indítására 6 órás, váltott műszakban

TELEFONOS BACK OFFICE TÁMOGATÓ MUNKATÁRSAT keres.

munkavégzés helye: Budapest, Kálvin tér 12.

Leendő munkatársunk feladatai

  • telefonos kapcsolattartás, a Társaság késedelmesen teljesítő ügyfeleivel,
  • Back Office munkájának szakmai támogatása,
  • információk begyűjtése tartozással rendelkező ügyfelekről,
  • Hitelkezeléssel kapcsolatos beérkező ügyfélkérdések megválaszolása,
  • esetlegesen felmerülő ügyfélpanaszok kezelése,
  • a hitelezéshez kapcsolódó belső és külső levelezések bonyolítása,
  • kapcsolattartás a társosztályokkal és külső partnerekkel,
  • egyéb szakmai feladatok ellátása.

Elvárások

  • előny hitelintézetnél szerzett jelzáloghitelezési tapasztalat,
  • középfokú végzettség,
  • kiváló MS Office ismeretek,
  • precizitás és igényesség,
  • kiváló kommunikációs- és empátia-készség,
  • kitűnő problémamegoldó képesség,
  • konfliktustűrő és kezelő képesség,
  • sikerorientáltság.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy biztos hátterű nemzetközi nagyvállalat magyarországi fiatal és lelkes csapatának, úgy fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzát – jövedelemigény megjelölésével – Molnár Tímea részére a molnar.timea@aegon.hu e-mail címre várjuk 2012. április 02-ig! Kérjük, hogy jelentkezésében a megpályázott pozíciót pontosan tüntesse fel!

Munkavégzés helye Budapest, Kálvin tér
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Régió Budapest