www.cvonline.hu

TECHNOLÓGUS

  • Az állásajánlat lejárt.

A villamos energetika iparágban nagy hagyományokkal rendelkező

CG Electric Systems Hungary Zrt (korábbi nevén Ganz Villamossági Rt.)

Készülék üzletága keres:

TECHNOLÓGUS

munkatársat

FELADATOK:

SF6 gáz szigetelésű kapcsoló berendezések gyártása során a felelősségi körébe tartozó gyártási technológiai folyamatok teljes körű figyelemmel kísérése, felügyelete és fejlesztése

  • Gyártás technológiát, műveleti sorrendet készít, gyártási időt utalványoz
  • Gyártás során felmerülő műszaki problémákat menedzsel
  • Gondoskodik a gyártáshoz szükséges szerszámokról, gyártó készülékekről
  • Szakmailag irányítja, fejleszti a gyártásban dolgozó munkatársait.
  • Műszaki fejlesztési javaslatokat tesz a gazdaságosabb gyártás és a minőség javításának érdekében
  • A kapott műszaki dokumentációkat gyárthatósági és rajztechnikai szempontból ellenőrzi
  • Meghatározza a gyártásba adandó dokumentációk körét (rajzok, vázlatok, műveleti utasítások, darabjegyzék utalványok stb.)
  • Részvétel a műszaki fejlesztési projektekben

ELVÁRÁSOK:

  • Gépészmérnök vagy villamosmérnök (energetikai szakirányon) végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office programok és vállalatirányítás rendszerek felhasználói szintű ismerete
  • Valamely tervező program ismerete
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Kitűnő problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs képesség

AMIT AJÁNLUNK:

  • kihívást jelentő munkakör
  • szakmai fejlődési lehetőség egy multinacionális gyártó cégnél
  • önálló, felelősségteljes feladatok

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Pest megye - Tápiószele

Ha úgy érzi, a fentiek Önről szólnak, várjuk szakmai önéletrajzát fényképpel ellátva a lenti e-mail címre, a munkakör megjelölésével.

 Link megjelenítése

Munkavégzés helye Pest megye - Tápiószele
Kategória Energetika / Villamosság, Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Pest, Jász-Nagykun-Szolnok