Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

www.cvonline.hu

Targoncavezető

PROHUMAN
Hozzáadva: 2014.09.30.
Jelentkezési határidő: 2014.11.06.
Hirdetés azonosító: 429274

Multinacionális Partnerünk megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Raktári gépi (esetenként kézi) anyagmozgatás,
  • áru mozgatása,
  • anyag ki- és betárolás,
  • anyagmozgatás gazdasági egységen belül,
  • készletellenőrzésben való részvétel,
  • raktári környezet rendben tartása.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • érvényes targonca vezetői jogosítvány OKJ-s bizonyítvánnyal,
  • Microsoft Excel ismeret,
  • raktári gyakorlat,
  • multinacionális tapasztalat,
  • három műszakos munkarend vállalása.
Amit kínálunk:
  • Nagy múltú multinacionális környezet;
  • Biztos munkahely;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Stabil hátterű vállalat.
Munkavégzés helye:
  • Tatabánya
Egyéb:
  • Munkaidő: 8 óra, 3 műszak
Kapcsolat:
Jelentkezés: Személyesen önéletrajzzal a Prohumán Kft. tatabányai irodájában (cím: 2800 Tatabánya, Dózsakert utca 59/2., nyitva tartás: hétfőtől péntekig, 9:00-15:00) vagy a tatabanya@prohuman.hu e-mail címen.

Referencia szám: SZÜ-01
Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Tatabánya

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése