www.cvonline.hu

Targoncás, komissiós

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 534601

SZIGETSZENTMIKLÓSI partnercégünk számára munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • főként targoncán kell dolgoznod,
  • fő feladatod a termékek fizikai mozgatása és betárolása lesz,
  • a beérkező árukat precízen kell elhelyezned a megfelelő helyre,
  • ha megrendelés érkezik, az árut összekészíted, komissiózod, hogy a lehető legrövidebb idő alatt teljesíteni tudd,
  • nem feledkezhetsz meg az adminisztrációról sem, RF szkennert is használnod kell majd,
  • fontos, hogy akkor tudsz hatékonyan dolgozni, ha a munkaterületed rendben tartod.
Elvárások:
  • Jelentkezz, ha:
  • kipróbálnád magad targoncás, komissiózó munkakörben,
  • dolgoztál már targoncával, vagy jelenleg is dolgozol a logisztikában, raktározásban,
  • vállalnál több műszakot egy profi csapat tagjaként,
  • nem okoz gondot a termékek fizikai mozgatása,
  • jó munkabírással rendelkezel és terhelhető vagy,
  • szeretnél végre jó munkakörülmények között, egy kiváló gépparkkal dolgozni,
  • komoly, felelősségteljes és önálló munkára vágysz,
  • rendelkezel új OKJ-s elektromos targoncavezetői engedéllyel és magas emelésű vezetői tapasztalattal (a 3324-es kódszámú jogosítványra gondolj).
Amit kínálunk:
  • fix fizetést adunk, műszakpótlékokkal,
  • több településről is céges busszal támogatjuk a bejárásodat,
  • egy stabil, multinacionális hátterű cégnél csinálhatod, amihez igazán értesz,
  • ha hosszú távon gondolkozol, fejlődési lehetőségeket biztosítunk számodra,
  • mi hosszú távon számítunk rád!
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós
Egyéb:
  • Munkaidő: 2 műszakos munkarendben hétfőtől péntekig 6:00-14:30 és 14:30-23:00 között.
Kapcsolat:
Amennyiben úgy gondolod, hogy megfelelhetsz mindezen feltételeknek, kérjük, küldd el magyar nyelvű önéletrajzod az E-mail cím megjelenítése email címre. Ne felejtsd el feltűntetni a leveled tárgyában: az UTV 01 referencia kódot! Felhívjuk szíves figyelmed, hogy a targoncás pozícióra csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk felvenni a kapcsolatot.