www.cvonline.hu

Targonca specialista [ZFPG-TS01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.08.21.
Jelentkezési határidő: 2014.02.27.
Hirdetés azonosító: 486079

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk egy stabil hátterű targonca szervizeléssel, karbantartásával foglalkozó budapesti cég, kinek csapatába Targonca specialista pozícióba keresünk új munkatársat.

Feladatok

- Elektromos targoncák, elektromos magasraktári systemgépek javítása, beállítása
- Hibapontok feltérképézése, elhárítása
- Az ügyfelek problémáinak megoldása az ország egész területén

Elvárások

- Szakirányú felsőfokú vagy középfokú végzettség
- Minimum 3 éves elektromos targoncák, elektromos magasraktári systemgépek javításában szerzett tapasztalat
- Önálló munkavégzés
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
- B kategóriás jogosítvány

Előny

- Egyéb gyártmányú targoncák javításában szerzett tapasztalat
- Gyári kiképzés

Egyéb

- versenyképes alapbér plusz havi kifizetésű bónusz
- autó, felszerelés, laptop, telefon
- rugalmas munkavégzés
- karrier előrelépési lehetőség
- stabil cég háttér

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió