www.cvonline.hu

Tapasztalt Java Fejlesztő

  • A hirdetés 553 napja lejárt

Partnercégünk számára keresünk
munkatársakat.

Cégjellemzők:

Multinacionális nagyvállalatokhoz keresünk különböző feladatokra Java fejlesztőket:
vonatirányítási rendszerek, ipari automatizálás, pénzügyi-, tőzsdei szoftverfejlesztés, navigációs rendszerek, webes fejlesztések.

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladat:

  • Közreműködés a fejlesztés minden fázisában (tervezés, specifikáció, fejlesztés, tesztelés, dokumentáció, hibafelderítés - javítás)
  • Hibaanalízis és megoldási alternatívák kidolgozása
  • Fejlesztői csapatmunkában történő aktív részvétel, szakmai egyeztetés a csapattal illetve a megbízóval

Elvárások:

  • Erős Core Java tapasztalat
  • Legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Erős probléma megoldási készség
  • Jó matematikai és logikai készség

Előnyök:

  • J2EE, Spring, Hibernate
  • Valamelyik SQL alapú adatbázis beható ismerete
  • Agilis szoftverfejlesztési módszerek valamelyikének (Scrum, XP, Lean) ismerete

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet, dinamikusan fejlődő csapat
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Előrelépési lehetőségek

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő