www.cvonline.hu

Takarító munkatárs

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 742388
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal Budapestre, vezető gyógyszergyártó partnercégünk megbízásából keresünk Takarító munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

Gyógyszergyártó üzem higéniai karbantartása

Elvárások:

Minimum szakmunkás bizonyítvány

  • Amit kínálunk:

    • Versenyképes bérezés
    • Juttatások+helyi közlekedési bérlet
    • Munkaviszony határozatlan időre szól

    Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a www.humancentrum.hu oldalon regisztráció útján.

    Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is.