www.cvonline.hu

Szoftvermérnök

  • A hirdetés 1382 napja lejárt
43016-SzoftvermérnökLink megjelenítése">

Ausztriában és Magyarországon működő ügyfeleinkhez keresünk munkatársakat magyarországi és/vagy külföldi (Ausztria) munkavégzéssel

pozícióba.

Általános követelmények:
  • Szakirányi felsőfokú (informatikus, mérnöki) végzettség;
  • Legalább egy éves szakmai tapasztalat szoftverfejlesztésben és/vagy programozásban a következő környezetekben, illetve környezetek legalább egyikében:

  • - Java EE
    - C/C ++ /C#
    - .Net
    - SCADA C ++
  • Legalább kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás;
  • Csapat játékos, társaságkedvelő és kommunikatív személyiség.
Amit ügyfeleink kínálnak:
  • Csúcstechnológiás munkakörnyezet;
  • Folyamatos kihívás a szoftverfejlesztés területén;
  • Erősen motivált csapat;
  • Lehetőség a szakmai ismeretek fejlesztésére;
  • Versenyképes kompenzációs csomag.
Amennyiben nyitott egy új lehetőségre, szívesen tájékozódna az egyes konkrét pozíciók részleteiről, kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot, valamint magyar, illetve német és/vagy angol nyelvű szakmai önéletrajzát szíveskedjen elküldeni nekünk a 43.016-as referenciaszámra hivatkozva az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése" target="_blank">career.isg.com, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Link megjelenítésestatic/images/laender_inserat.gif">