www.cvonline.hu

Szoftvermérnök

  • A hirdetés 1332 napja lejárt
29276-SzoftvermérnökLink megjelenítése">

Ügyfelünk - egy nemzetközi hátterű nagyvállalat magyar leányvállalata – szoftverfejlesztésben vezető szerepet tölt be.

Dinamikusan bővülő csapatába keresünk munkatársakat többféle pozícióba és pozíciószintre – magyarországi és/vagy külföldi (Németország) munkavégzéssel:

Szoftvermérnök (fejlesztő, programozó) és/vagy Projektvezető

munkakörökbe.

Általános követelmények:
  • Szakirányi felsőfokú (informatikus, mérnöki) végzettség;
  • Több éves szakmai tapasztalat szoftverfejlesztésben és /vagy programozásban a következő környezetekben, illetve környezetek legalább egyikében:
  • C/C++ és/vagy C++ és/vagy C# és /vagy .NET/C# és/vagy JAVA és/vagy LINUX;
  • Kommunikációképes német és /vagy angol nyelvtudás.
Amit ügyfelünk kínál:
  • Kellemes munkakörnyezet fiatal, dinamikusan fejlődő csapatban;
  • Versenyképes jövedelem, vonzó juttatási csomag;
  • Folyamatos továbbképzés, nemzetközi karrierlehetőség.
Amennyiben nyitott egy új lehetőségre, szívesen tájékozódna az egyes konkrét pozíciók részleteiről, kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot, valamint magyar, illetve német és/vagy angol nyelvű szakmai önéletrajzát szíveskedjen elküldeni nekünk a 29.276-as referenciaszámra hivatkozva az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése" target="_blank">career.isg.com, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Link megjelenítésestatic/images/laender_inserat.gif">