www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő(MR-5216)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 429809
lejárt

Megbízónk az elektronikai ipar egyik jelentős, világszerte ismert, innovativitásáról és minőségi termékeiről híres szereplője.
Gépjárművek vezetését támogató radar és kamerarendszerekhez funkciók fejlesztése: kárcsökkentő, balesetmegelőző alkalmazások innovációja, meglévő funkciók, automatikus vészfékezés, adaptív tempomat továbbfejlesztése A modul- és rendszerkövetelmények analizálása, specifikálása, dokumentálása a piaci és vevői igények alapján Algoritmusfejlesztés különböző matematikai modellek alkalmazásával Rendszer architektúra és design elkészítése A megtervezett funkciók implementálása C#/C++ -ban, valamint integrálása PC-n illetve nagy teljesítményű, beágyazott rendszerű automotive vezérlőegységekbe Nemzetközi projektteamekkel való együttműködés (Simultaneous Engineering)

Elvárás:
Felsőfokú, az elektronika, távközléstechnika, informatika/információtechnológia területén szerzett végzettség,
C#/C++ szoftverfejlesztésben való jártasság
Jó német VAGY angol nyelvismeret.
Jelfeldolgozó algoritmusok, szabályozási körök, ill. ezek matematikai hátterének biztos ismerete.

Előny:

Amit nyújtunk:
Megbízónk versenyképes jövedelmet, színvonalas, kihívásokban gazdag és változatos fejlesztési projektekben való részvételi lehetőséget kínál egy növekvő, stabil, fiatalos szervezetben.

Kategória
Mérnök / Műszaki
Munkavégzés helye
Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...