www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő mérnök

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.07.24.
Hirdetés azonosító: 508063

Ügyfelünk egy németországi hátterű, ipari szoftver megoldások terén piacvezető nemzetközi vállalt, budapesti dinamikus bővülő szoftverfejlesztési központjába Szoftverfejlesztő mérnök pozícióra keres új munkatársat.

Feladatok:
  • Követelményspecifikáció alapján egy komponens vagy komplett rendszer megtervezése és lefejlesztése
  • A teljes fejlesztési folyamatban való aktív részvétel: tervezés, implementálás, fejlesztői tesztelés, hibajavítás és karbantartás
  • Technikai dokumentáció készítése
  • A fejlesztett termék nagy megbízhatóságának és csúcsteljesítményének biztosítása
  • Közreműködés a rendszerhez kapcsolódó új technológiák kutatásában
  • Folyamatos, szoros kapcsolattartás, szakmai egyeztetés a németországi szoftverfejlesztő központokkal
Elvárások:
  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség Informatikai/villamosmérnöki területen
  • C/C++ programnyelvek magas szintű ismerete
  • Unix rendszer alapos ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német előnyt jelent
  • Releváns területen szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Automatizálás technikai érdeklődés
  • Logikus gondolkodás, gyors tanulási képesség, rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Nyitottság a legújabb technológiák iránt
  • Elkötelezettség a minőségi szoftverfejlesztés iránt
Amit kínálunk:
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat
  • Modern infrastruktúra
  • Nemzetközi karrier
  • Németországi betanulás, kiküldetés
  • Innovatív projektek
  • Folyamatos fejlődés és képzések
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió