Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK

Ericsson Magyarország Kft.-SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK
Hozzáadva 2012.04.25.
Hirdetés azonosító: 378030
lejárt

AZ ERICSSON BUDAPESTI KUTATÁS-FEJLESZTÉSI KÖZPONTJA

MUNKATÁRSAT KERES.
FELADATOK:
  • Szoftvertervezés, implementáció
  • Hibajavítás és karbantartás
  • A fejlesztett termék nagy megbízhatóságának és csúcsteljesítményének biztosítása
  • Folyamatos, szoros kapcsolattartás a világ más tájain lévő szoftverfejleszto központokkal
ELVÁRÁSOK:
  • Informatikai/villamosmérnöki területen szerzett egyetemi/főiskolai diploma vagy utolsó éves hallgatói jogviszony
  • C++/JAVA programnyelvek valamelyikének alapos ismerete,
  • Aktív középfokú angolnyelv-tudás
ELŐNYT JELENT:
  • Érdeklődés a funkcionális programnyelvek iránt (pl. Erlang)
  • Linux és IP-technológiák ismerete
  • Elosztott rendszerek programozási ismerete
  • Többféle programnyelv ismerete
AMIT KÍNÁLUNK:
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Szakértői és vezetői karrierlehetőség, hosszú távú perspektíva
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Magas színvonalú munkakörülmények
  • Fiatal, dinamikus csapat, inspiráló és támogató munkahelyi környezet

Az Ericsson a világ vezető szállítója a távközlési hálózatüzemeltetők részére szánt technológia és szolgáltatások terén. A 2G és 3G mobiltechnológiák területén piacvezető Ericsson olyan kommunikációs szolgáltatásokat kínál, és olyan hálózatokat menedzsel, amelyek összesen több mint 195 millió előfizetőt szolgálnak ki. A vállalat termékválasztékának része a mobil és vezetékes hálózati infrastruktúra, valamint hálózatüzemeltetőknek, vállalatoknak és fejlesztőknek kínált szélessávú és multimédiás megoldások. A Sony Ericsson vegyes vállalat a fogyasztók számára funkciógazdag személyes mobileszközöket kínál. Az Ericsson az innováció, a technológia és a fenntartható üzleti megoldások révén egyre közelebb kerül a „kommunikáció mindenkinek” jövőképe megvalósításához.
A pozíció területei:
  • Gyártás / Termelés / Mérnök
  • Villamosmérnök
  • IT / Telekommunikáció
  • Programozó / Fejlesztő
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest

Munkavégzés helye:
Budapest
Kategória
IT / Informatika, Termelés / Gyártás, Műszaki / Mérnök
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése