www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő – beágyazott rendszerek

  • A hirdetés 792 napja lejárt

A cégről:

A Logipix magyar tulajdonú, 50 fős fejlesztő- és gyártócég. Világszínvonalú biztonságtechnikai és informatikai termékeinket és megoldásainkat elsősorban külföldre értékesítjük. 30 év körüli átlagéletkorú fejlesztőcsapatunktól az iparág legnevesebb cégeivel való versenyt lehetővé tevő termékek létrehozását várjuk el, de a kemény munka mellett azért a pingpongasztal is központi szerepet kap jól megközelíthető, tágas budapesti irodánkban.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • önálló feladatok
  • a világ élvonalába tartozó technológia fejlesztése
  • családias munkahelyi légkör
  • tanulás és szakmai előmenetel lehetősége

Beágyazott szoftverfejlesztő állások

Beágyazott rendszereket fejlesztő csapatunk saját hardvertermékeinkhez készít alkalmazásokat speciális real-time operációs rendszeren és/vagy beágyazott Linux rendszeren. A termékfejlesztés mellett ügyfeleink egyedi integrációs igényeit is igyekszünk kielégíteni, így projektjellegű speciális feladatok is a munka részét képezik.

Szoftverfejlesztő

beágyazott rendszerek

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Real-time vagy soft-realtime rendszerek fejlesztésének ismerete
  • Standard Unix fejlesztési eszközkészlet ismerete ((g)cc, make, stb.)
  • C/C++ ismeretek
  • Hálózatos ismeretek
  • Angol nyelvtudás (alapszintű)

Előnyök:

  • Szoftverfejlesztési gyakorlat real-time vagy soft-realtime rendszerek fejlesztésében
  • Gyakorlat elektronikai eszközök fejlesztésében
  • Beágyazott Linux/Linux kernel ismerete

Minimális munkatapasztalat:

  • lehet pályakezdő
Helyek Pest
Budapest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol