www.cvonline.hu

Szoftver Designer [ZFTKP-SD01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2016.06.30.
Jelentkezési határidő: 2012.08.31.
Hirdetés azonosító: 394838

Focus consulting

Megbízónk

Ügyfelünk sikeres és gyorsan növekedő autóipari beszállító cég. Világszínvonalú budapesti fejlesztő központjába keresünk folyamatos szakmai fejlődést biztosító feladatokra munkatársakat Szoftver Designer pozícióba.

Feladatok

- Koncepciók, design pattern-ek készítése és alkalmazása
- Szoftver követelmény és hatás-analízis
- Domain-specifikus szakmai vezetés
- Komponens- és modulszintű funkcionális specifikáció és design
- Szoftver architektúra tervezés biztonságkritikus rendszerekbe
- Szoftverfejlesztési folyamatok továbbfejlesztése

Elvárások

- Szakmailag releváns felsőfokú végzettség (MSc.)
- C programozási tapasztalat beágyazott környezetben
- Analóg és digitális hardverismeretek
- Szoftver modellezési gyakorlat
- Legalább középfokú angolnyelv-tudás

Előny

- AUTOSAR ismeret
- Matlab Simulink ismeret
- UML (Enterprise Architect)

Egyéb

Személyiség

- Csapatmunkára termettség
- Jó kommunikációs képesség és kezdeményezőkészség

Ajánlatunk

- Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
- Részvétel nemzetközi projektekben
- Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres vállalat

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió