Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Szoftver Designer [ZFTKP-SD01]

Focus Consulting Kft.
Added on: 2014.09.25.
Ad ID__: 394838
Focus consulting

Megbízónk

Ügyfelünk sikeres és gyorsan növekedő autóipari beszállító cég. Világszínvonalú budapesti fejlesztő központjába keresünk folyamatos szakmai fejlődést biztosító feladatokra munkatársakat Szoftver Designer pozícióba.

Feladatok

- Koncepciók, design pattern-ek készítése és alkalmazása
- Szoftver követelmény és hatás-analízis
- Domain-specifikus szakmai vezetés
- Komponens- és modulszintű funkcionális specifikáció és design
- Szoftver architektúra tervezés biztonságkritikus rendszerekbe
- Szoftverfejlesztési folyamatok továbbfejlesztése

Elvárások

- Szakmailag releváns felsőfokú végzettség (MSc.)
- C programozási tapasztalat beágyazott környezetben
- Analóg és digitális hardverismeretek
- Szoftver modellezési gyakorlat
- Legalább középfokú angolnyelv-tudás

Előny

- AUTOSAR ismeret
- Matlab Simulink ismeret
- UML (Enterprise Architect)

Egyéb

Személyiség

- Csapatmunkára termettség
- Jó kommunikációs képesség és kezdeményezőkészség

Ajánlatunk

- Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
- Részvétel nemzetközi projektekben
- Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres vállalat

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Műszaki / Mérnök
Régió
Budapest

More details here__

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése