www.cvonline.hu

Szerviztechnikus

Multinacionális gyártócég számára keresünk belgiumi munkavégzéssel villanyszerelésben jártas munkatársat.

Munkavégzés helye: Belgium

Feladat:

- felső kategóriás járműfelépítmények hibáinak feltárása és javítása a helyszínen,
- a helyszíni látogatás alatt állapotfelmérés,
- vevői kapcsolattartás.

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Szükséges végzettség: Technikusi végzettség

Tapasztalat:

- villanyszerelésben, elektronikai karbantartásban szerzett tapasztalat,
- jó angol/német/francia esetleg holland nyelvtudás.
Előny:
- C kategóriás jogosítvány.

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: SZ12szt

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Fejér
CNC gépkezelő (TRUMPF) - Németország (Referenciaszám: CSV-1728)

Man at Work Kft.

Feladatok: Trumpf CNC gépek kezelése A programo...

Program menedzser (autóipar) - Mór (Referenciaszám: FE-1663)

Feladatok: Futó autóipari projektek, gyártási...
Fejér

Termékmérnök - Székesfehérvár környéke (Referenciaszám: KJ-1668)

Feladatok: Részvétel az új projektek előkészít...
Fejér