www.cvonline.hu
Szerviztechnikus (konyhatechnológia)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.03.02.
Jelentkezési határidő: 2016.03.05.
Hirdetés azonosító: 569416
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Vendéglátóipari berendezések piacán meghatározó szerepet betöltő partnerünk számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat (Nyugat-Pest megyei munkavégzéssel):

SZERVIZTECHNIKUS
konyhatechnológiai gépek karbantartására.

A sikeres jelölt feladatai lesznek:
- Ipari konyhatechnológiai berendezések javítása, karbantartása
- Elektronikai vezérlőrendszerek javítása
- A gépek teljes körű üzembe helyezése, beállítása, szabályozása
- Műszaki szaktanácsadás,
- Felmerülő műszaki problémák komplex megoldása, hibakereséstől a dokumentálásig.

Követelmények
- Elektrolakatos, elektroműszerész vagy mechatronikai technikusi végzettség
- Kiváló manuális szerelési képesség
- Önálló munkavégzés,rugalmasság, magas terhelhetőség, mobilitás, B kategóriás jogosítvány
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előnyt jelent:
- Nagykonyhai, sütőipari vagy mosodai gépek szervizelésében szerzett több éves tapasztalat
- Gázkészülék-szerelői képesítés
- Használható német és/vagy angol nyelvtudás.

- Egyedülálló szakmai környezet, kiemelkedő fejlődési lehetőség
- Hosszú távú, biztos, korrekt munkahely
- Versenyképes juttatási csomag
- Nemzetközi környezet, külföldi tréningek, szakmai utak.

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Pest