x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Épületgépész / szerviztechnikus

CVO RECRUITMENT MAGYARORSZÁG KFT-Épületgépész / szerviztechnikus
Hozzáadva 2012.11.05.
Hirdetés azonosító: 392005
lejárt

Hűtő- és klímaberendezések területre

Budaörsi központú, hűtés- és klímatechnikai berendezésekkel, rendszerekkel, azok teljes körű működtetésével és szervízelésével foglalkozó nemzetközi partnerünk számára keresünk új kollégákat szerviztechnikusi pozícióba, Magyarország nyugati felébe.

Feladatok:

 ■      A cég felsőkategóriás termékeinek és légkondicionáló berendezéseinek szervízelése, az ügyfelek elégedettségének biztosítása

■      Ügyfeleknél működő berendezések hibáinak feltárása, diagnosztizálása és megjavítása

■      Ügyfelek által megrendelt karbantartások, helyszíni felmérések, alkatrészcserék elvégzése

■      Berendezések telepítésére és javítására való felkészülés: előkészíti a helyszínt, gondoskodik az anyagok és szerszámok helyszínre szállításáról

■      Munkálatokról végzett dokumentációk pontos vezetése, szükséges dokumentumok kezelése, kitöltése.

■      Újonnan érkező kollégák mentorálása, segítése technikailag

■      Önálló munkavégzés

■      Különféle szerszámok, javítóeszközök használata, műszaki leírások értelmezése.

Elvárt készségek

■      Csapatjátékos, képes másokkal együttdolgozni

■      Alkalmazkodik a változásokhoz

■      Ügyfélközpontú, törekszik a vevői elégedettségre

■      Teljesítményorientált

■      Problémamegoldó, innovatív megoldásokat keres

■      Megérti és közvetíti az cég céljait, prioritásokra koncentrál, eléri, hogy minden a megfelelő időben menjen végbe.

Elvárások:

 ■      Végzettség klímaszerelő területen, épületgépész felsőfokú végzettség előny

■      Villanyszeerlő végzettség, elektronikai affinitás

■      Klímaberendezések javítása terén szerzett tapasztalat

■      Irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete: Microsoft Windows, Office, Excel

Amít kínálunk:

■      Rugalmas munkaidő, változatos munkakörnyezet

■      Hosszútávú karrier, előrelépési lehetőségek és képzések

■      Kiemelkedő juttatási csomag, céges autó

Munkavégzés helye, ideje:

■      Nyugat-Magyarország

■      Határozatlan idejű, teljes munkaidős lehetőség

Várjuk pályakezdők jelentkezését is az ország minden területéről.

Munkavégzés helye:
Nyugat-Magyarország vagy Budapest
Kategória
Műszaki / Mérnök, Építés / Ingatlan, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat
1 év
Szükséges iskolai végzettség
Középiskola
Vezetői engedély
Szükséges
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Komárom-Esztergom, Győr-Moson-Sopron, Veszprém, Budapest, Fejér

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése