www.cvonline.hu

szervizmérnök (MD-5245)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2016.11.10.
Hirdetés azonosító: 398397
lejárt

Megbízónk egy piacvezető, használt orvosi, labordiagnosztikai berendezések felújításával foglalkozó vállalat.

- Diagnoszitkai és klinikai laboratóriumi berendezések felújítása, javítása, szervizelése
- Részvétel készülékek telepítésben, beüzemelésben
- Felhasználók betanítása, támogatása
- Ügyfélreklamációk kezelése
- Termékekkel, alkatrészekkel kapcsolatos dokumentáció kezelése, frissítése

Elvárás:
- Felsőfokú műszaki végzettség, (gépész-, vagy villamosmérnök előnyben)
- Számítástechnikai ismeretek
- Angol ÉS német nyelvtudás
- Utazási hajlandóság
- Ügyfélközpontú mentalitás
- Megbízható, precíz munkavégzés
- Műszaki gondolkodásmód

Előny:

Amit nyújtunk:
Megbízónk stabil, hosszútávú munkalehetőséget, nemzetközi munkakörnyezetet és versenyképes fizetést kínál.

Kategória
Mérnök / Műszaki
Munkavégzés helye
Tesztelési projektvezető - Budapest (Referenciaszám: KJ-1754)

Man at Work Kft.

  Elvárások: Villamos vagy mechatronikai mérn...
Budapest

Komponens beszállítói minőségbiztosítási mérnök

ThyssenKrupp Presta Hungary Kft.

Feladatok: Részvétel elektronikai beszállító...
Budapest

Rendszerbiztonsági mérnök

Feladatok: Biztonsági koncepció kidolgozásáb...