www.cvonline.hu
Szervíz technikus (Referenciaszám: PJ1637)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2012.03.02.
Jelentkezési határidő: 2012.03.23.
Hirdetés azonosító: 381768
lejárt

Székesfehérvári, ipari folyamatszabályozó és mérőberendezések gyártásával foglalkozó multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szervíz technikus

Feladatok:
- Napi szintű szervíz tevékenység ellátása és a kereskedelmi irodák támogatása
- Szerelés és a vonatkozó működési-, biztonsági tesztek elvégzése a vásárlói követelmények és iparágspecifikus előírások kielégítése érdekében
- A szerelt egységek minőségügyi felülvizsgálata, az esetlegesen előforduló eltérések javítása, illetve a javítási folyamat koordinálása és dokumentálása
- Folyamatos kapcsolattartás a termeléstervező mérnökökkel és aktív részvétel a folyamatfejlesztő tevékenységek során

Elvárások:
- Középfokú műszaki technikus végzettség
- 2-3 éves, hasonló munkakörben, szerelési területen szerzett tapasztalat
- Alap szintű angol nyelvtudás (műszaki rajzok, angol leírások megértése)
- Jó kommunikációs és probléma megoldó képesség
- Vevőközpontú gondolkodásmód
- Szükség esetén utazási hajlandóság a vevőkhöz

Előny:
- Szelepgyártásban szerzett releváns tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális munkakörnyezet
- Versenyképes fizetés és vonzó juttatási csomag
- Dinamikus csapat

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Fekete Nikolett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az nikolett.fekete@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.