www.cvonline.hu

SZERVIZ MÉRNÖK

Jelöléstechnikai berendezések és kellékanyagaik forgalmazásával foglalkozó

szlovén cégcsoport magyarországi kirendeltsége keres

budapesti telephelyére

SZERVIZ MÉRNÖKÖT

Feladatok:

  • Projectek beüzemelési, szervízelési, karbantartási tevékenységének ellátása
  • Szerviztevékenység során felmerült problémák kezelése, megoldása
  • Folyamatos kapcsolattartás külföldi gyártókkal, beszállítókkal
  • Kiszámlázott szerviztevékenységek ellenőrzése
  • Kereskedelmi vezető tevékenységének segítése
  • Napi kapcsolattartás a vevőkkel
  • Komplett projectek műszaki támogatása, koordinálása, levezénylése megrendeléstől az átadásig

Elvárások:

  • Villamos- vagy gépészmérnöki végzettség
  • Felhasználói szintű PC ismeretek, szervező készség
  • Kiváló kommunikációs és teammunkában való együttműködési készség
  • Kommunikációs szintű aktív angol nyelvtudás
  • Szakmai tapasztalat hasonló munkakörben előny
  • B kategóriás jogosítvány vezetési gyakorlattal

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Vállalati mobiltelefon
  • Munkavégzéshez személygépkocsi

Munkavégzés helye: Budapest

Az angol és magyar nyelvű önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Energetika / Villamosság, Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest