www.cvonline.hu

SZERSZÁMKARBANTARTÓK (STANCOLÁSTECHNIKA)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.05.25.
Hirdetés azonosító: 408141

Multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk 10-15 fő munkatársat az alábbi munkakörbe:

FELADATOK
- új szerszámok összeszerelése
- szerszámok karbantartása, javítása, készítése

ELVÁRÁSOK
- középfokú végzettség, szerszámkészítői végzettség
- stancoló szerszámok javításában szerzett tapasztalat
- megbízhatóság, önállóság
- pontos, precíz munkavégzés
- három műszakos munkarend vállalása

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT
- Versenyképes jövedelem
- Multinacionális környezet, tanulási és fejlődési lehetőség
- a vállalat által biztosított lakhatási lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Dunaújváros környéke

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a workservice@impc.hu e-mail címre. Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: Szerszámkarbantartók (stancolástechnika), Dunaújváros környéke

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu