www.cvonline.hu

SZERSZÁMKARBANTARTÓ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.28.
Hirdetés azonosító: 1019239

Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező nemzetközi autóipari fejlesztő- és gyártó vállalat, az autógyárak közvetlen beszállítója. A magyarországi gyár a közelmúltban jelentősen bővült. A bővítést követő gyártásfelfutáshoz kapcsolódóan szakembert keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Hidraulikus és excenter présgépeken gyártott megmunkálási műveletekhez (kivágás, lyukasztás, formázás stb.) tartozó présszerszámok karbantartása, javítása
  • A szerszámok gyártására történő előkészítése, gépen történő beállítása
  • Műszaki információk adása az új szerszámok tervezéséhez, legyártásához, a régiek módosításához
  • Megelőző karbantartások elvégzése
  • Szerszámok optimalizálása

Elvárások

  • Fémipari területen szerzett szakirányú végzettség (hegesztő, lakatos, marós stb.)
  • Hidegalakításban szerzett gyakorlat
  • 12 órás folyamatos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Nehézgépkezelői, híddarukezelői (25-30t) vizsga
  • Autóipari tapasztalat
  • AWI és lézerhegesztési ismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos prémium és utazási támogatás
  • Albérlet
  • Vállalatcsoporton belüli nemzetközi tapasztalatcsere
  • Folyamatos szakmai továbbképzések, fejlődési és karrier lehetőség

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZERSZÁMKARBANTARTÓ, Komárom-Esztergom megye