x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

SZENIOR TERMELÉSI TERÜLETI VEZETŐ

IBIDEN Hungary Kft.
Hozzáadva 2012.06.11.
Hirdetés azonosító: 311996
lejárt

  Az IBIDEN Hungary Kft. japán tulajdonú multinacionális gyártó vállalat. Az anyavállalat 100 éves-, a magyarországi gyár 7 éves múltra tekint vissza. Autóipari beszállítóként, dízelmotorok kipufogórendszeréhez gyártunk kerámia alapú részecskeszűrőket.

Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

  Feladatok:

  • A termelés egyik részterületének szervezése (100-200 fő)
  • Elemzések, kimutatások készítése a Termelési Menedzser részére
  • Javító, fejlesztő tevékenységek kidolgozása
  • Az emberi és gépi hatékonyság folyamatos elemzése, javaslatok készítése
  • Műszakvezetők munkájának koordinálása
  • Minőségi-, hatékonyságjavító és költségcsökkentő projektek szervezése
  • Együttműködés a társosztályokkal (mérnökség, minőségbiztosítás)

  Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3 éves termelési középvezetői tapasztalat
  • Menedzsment alapismeretek: Lean,TPM, Kaizen, 5S
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos számítógépes ismeret
  • Folyamatszemlélet
  • Nagy munkabírás, önállóság, együttműködési képesség

  Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Képzéseken, tréningeken való részvétel
  • Fejlődési lehetőségek
  • Munkába járás támogatása
  • Egyéb juttatások (pl. melegétkezési hozzájárulás)

  Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: tunde_szathmari@ibiden.com

Kategória
Műszaki / Mérnök, Termelés / Gyártás
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Pest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése