www.cvonline.hu

SZENIOR TERMELÉSI TERÜLETI VEZETŐ

  Az IBIDEN Hungary Kft. japán tulajdonú multinacionális gyártó vállalat. Az anyavállalat 100 éves-, a magyarországi gyár 7 éves múltra tekint vissza. Autóipari beszállítóként, dízelmotorok kipufogórendszeréhez gyártunk kerámia alapú részecskeszűrőket.

Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

  Feladatok:

  • A termelés egyik részterületének szervezése (100-200 fő)
  • Elemzések, kimutatások készítése a Termelési Menedzser részére
  • Javító, fejlesztő tevékenységek kidolgozása
  • Az emberi és gépi hatékonyság folyamatos elemzése, javaslatok készítése
  • Műszakvezetők munkájának koordinálása
  • Minőségi-, hatékonyságjavító és költségcsökkentő projektek szervezése
  • Együttműködés a társosztályokkal (mérnökség, minőségbiztosítás)

  Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3 éves termelési középvezetői tapasztalat
  • Menedzsment alapismeretek: Lean,TPM, Kaizen, 5S
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos számítógépes ismeret
  • Folyamatszemlélet
  • Nagy munkabírás, önállóság, együttműködési képesség

  Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Képzéseken, tréningeken való részvétel
  • Fejlődési lehetőségek
  • Munkába járás támogatása
  • Egyéb juttatások (pl. melegétkezési hozzájárulás)

  Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kategória Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Pest