www.cvonline.hu

Szenior SAP modulgazda

  • A hirdetés 374 napja lejárt

A MÁV-csoport munkatársat keres

pozícióba.

A MÁV-csoport a folyamatban lévő „KÖZOP-2.5.0-09-11-2015-0001 Infrastruktúra és gördülő állomány karbantartó szoftver, valamint IT alkalmazás konszolidáció” projekt keretében bevezetésre kerülő SAP, ZAK, TIBCO és IDM rendszerek működtetésére SAP Kompetencia Központot hoz létre.
A többvállalati kialakításban implementálásra kerülő SAP szoftver alábbi komponenseinek használatba vétele történik meg 2017. 01. 01-i éles indulással: projektkezelés (IM, PS), karbantartás (PM), logisztikai modulok (MM, SD), ingatlangazdálkodás (RE-FX), gazdasági (FI, CO, AM), pénzügyi (TR-CM). Vállaltcsoport szinten több éve alkalmazásban lévő modul az emberi erőforrások (HR) komponens.

A munkakör célja:

Az adott SAP modulcsoport által lefedett folyamatok, funkciók működtetése, hibák feltárása és megoldása, felhasználók támogatása, az ezzel kapcsolatos tevékenység koordinálása. A működés során felmerülő módosítási, fejlesztési igényekkel kapcsolatos feladatok összefogása az adott modulcsoporton belül.

A munkakört jellemző fő feladatok:

  • Biztosítja az SAP komponensek működését, elvégzi a rendszer vezérlő-törzsadatainak és vezérlő paramétereinek folyamatos karbantartását.
  • Összegyűjti, megfogalmazza a rendszerváltoztatási fejlesztési igényeket, meghatározza a funkcionális elvárásokat, specifikálja a fejlesztéseket az SAP-fejlesztők számára.
  • Irányítja és szervezi a tesztelési feladatokat.
  • Előkészíti az új funkciók, fejlesztések használatba vételét, átadja éles üzemi használtra a felhasználóknak.
  • Biztosítja, felügyeli és koordinálja az SAP oldali interface-ek működtetését, felügyeli az éles alkalmazások törzsadatainak karbantartását.
  • Működteti az érintett modulok rendszer- és programkövetési dokumentációs rendjét.
  • Felügyeli SAP hibakezelést, hibaelhárítást, meghatározza a hibakategóriákat.
  • Ellátja a kulcsfelhasználók támogatását, felügyeli a felhasználók szakmai segítségnyújtását.
  • Elkészíti a kulcsfelhasználói kézikönyv felülvizsgálatát, karbantartását.
  • Támogatja a végfelhasználói kézikönyvek elkészítését, a felhasználók SAP képzését, vizsgáztatását.
  • Közreműködik az SAP-t érintő projektek előkészítésében, részt vesz azok megvalósításában.
  • Közreműködik a társaság üzleti folyamatainak ki- és átalakításában, SAP oldali integrációjában.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Műszaki/ gazdálkodási/ informatika területen szerzett diploma
  • Speciális szakmai ismeret: modulnak megfelelő SAP ismeret
  • Minimálisan szükséges szakmai gyakorlat: 5 év
  • Minimálisan szükséges irányítási/vezetői gyakorlat: 3 év

Amit kínálunk:

  • Vonzó juttatási csomag (cafeteria, étkezési hozzájárulás).
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Biztos vállalati háttér.

A munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a bérigényét is tartalmazó pályázatát várjuk a  Jelentkezés gombra kattintva. Kérjük, válassza a tárgyban megjelölt pozíciót.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő