www.cvonline.hu
Szenior Java fejlesztő - Bécs
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2012.04.15.
Jelentkezési határidő: 2012.04.28.
Hirdetés azonosító: 377128
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Senior Java fejlesztő

Bécsi székhelyű partnerünk számára keresünk Senior Java fejlesztőket hosszú távú munkavégzésre.

Feladatok:

  • Objektum-orientált tervezés fejlesztés UML eszköz használatával
  • JAVA fejlesztés (tervezés, fejlesztés, tesztelés)
  • meglévő termékek továbbfejlesztésében és üzemeltetésében való részvétel.

Elvárás:

  • Felsőfokú informatikai végzettség;
  • legalább 2 éves JAVA környezetben és fejlesztésben szerzett tapasztalat;
  • Eclipse, JUnit, Ant, Maven ismeret;
  • Kommunikációképes német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet;
  • Szakmai előrejutás lehetősége;
  • Izgalmas kutatási és fejlesztési projektekben való részvétel;
  • Külföldi interjúk megszervezése;
  • Versenyképes, EUR alapú jövedelem;
  • Utazási költségek fedezése;
  • Szállás intézése (akár családoknak is).

 Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérem, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Külföld