www.cvonline.hu

Szenior C# fejlesztő

  • A hirdetés 1052 napja lejárt

Partnercégünk számára keresünk
Szenior C# Fejlesztő
munkatársakat.

Cégjellemzők:
Multinacionális nagyvállalatokhoz keresünk különböző feladatokra C# fejlesztőket: vonatirányítási rendszerek, orvosi és ipari képfeldolgozás, 2d/3d grafika, navigációs rendszerek, ipari automatizálás, pénzügyi-, tőzsdei szoftverfejlesztés, webes fejlesztések.

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladat:

  • Közreműködés a fejlesztés minden fázisában (tervezés, specifikáció, fejlesztés, tesztelés, dokumentáció, hibafelderítés - javítás)
  • Hibaanalízis és megoldási alternatívák kidolgozása
  • Fejlesztői csapatmunkában történő aktív részvétel, szakmai egyeztetés a csapattal illetve a megbízóval

Elvárások:

  • Erős C# ismeret
  • Legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Erős probléma megoldási készség
  • Kreativitás, csapatszellem, jó kommunikációs készség

Előnyök:

  • A következő technológiák közül bármelyiknek az ismerete: Sharepoint, WPF, WCF, xslt, SQL, XML, VB
  • A következő eszközök bármelyikének ismerete: MS Visual Studio 2010, MS Team Foundation Server, Rational ClearCase

Amit kínálunk:

  • Szakmai-, nyelvi fejlődés, tanulási lehetőség tapasztalt kollégák mellett
  • Kellemes munkakörnyezet, dinamikusan fejlődő csapat
  • Kiemelkedő juttatási csomag

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő