Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Számlavezető munkatárs Siklós

OTP Bank NyRt.-Számlavezető munkatárs Siklós
Hozzáadva 2012.05.09.
Hirdetés azonosító: 404037
lejárt

Az OTP Bank Nyrt. Siklósi Fiókjába

számlavezető munkatársat keres

 Feladatok:

  • Bank- és Bankcsoport termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
  • Számlavezetési feladatok ellátása
  • Banki tranzakciós műveletek lebonyolítás
  • Készpénzforgalom bonyolítása
  • Fióki adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Legalább alapfokú nyelvvizsga
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Értékesítési szemlélet, ügyfélközpontúság, szervezőkészség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előny:

  • Pénzintézeti, pénzkezelési gyakorlat
  • Értékpapír ügyintézői jogi vizsga
  • Valutapénztárosi vizsga

Amit kínálunk:

  • Munkaviszonyban történő munkavégzés
  • Fix alapbér és teljesítmény arányos jutalék
  • Cafeteria csomag.

 A pályázatokhoz fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.

 A fényképes pályázatát 2012. május 31-ig a bérigény megjelölésével az alábbi linkre kattintva küldheti el:

HTTPS://karrierportal.otpbank.hu:443/sap/bc/erecruiting/posting_apply?param=cG9zdF9pbnN0X2d1aWQ9RTE5OUFBRjNGOEEyMzdGMTkwNTIwMDE1NURDQkU5MDcmY2FuZF90eXBlPQ%3d%3d&sap-client=100

Elvárás

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Munkavégzés helye:
Siklós
Kategória
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa
Részmunkaidő
Régió
Siklós

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése