www.cvonline.hu

System Test Engineer

  • A hirdetés 1195 napja lejárt
Partnercégünk számára keresünk munkatársakat
pozícióba

Cégjellemzők:

Partnerünk egy nemzetközi érdekeltségű informatikai nagyvállalat, melynek folyamatosan növekvő budapesti és németországi irodájába keresünk szakembereket

Feladatok:

  • Automatizálási és hajtástechnikai rendszerek fejlesztését támogató tesztelés
  • Tesztautomatizálás
  • Tesztelési tervek kidolgozása, dokumentálása, végrehajtása
  • Mérések elvégzése, hibák elemzése, dokumentálása
  • Javítási és módosítási javaslatok kommunikációja a fejlesztők felé

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (villamosmérnöki, informatikus, üzemmérnöki) végzettség
  • MS Windows XP/Vista/7, MS-Office gyakorlat
  • Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Önálló és csapatmunkára való hajlam, rugalmasság

Előny:

  • PLC programozási ismeretek
  • Üzembe helyezési tapasztalat Siemens frekvenciaváltókkal
  • SW tesztelési tapasztalat, tesztelési módszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Németországi munkavégzés lehetősége
  • Kihívásteli feladatok, kézzelfogható eredmények
  • Átlagon felüli jövedelem, vonzó juttatási csomag
  • Hosszú távú, nemzetközi projektek
  • Szakmai-, nyelvi fejlődés lehetősége
  • Kellemes munkakörnyezet, dinamikusan fejlődő csapat
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő