Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Stratégiai beszerző

MÁV-GÉPÉSZET ZRt.-Stratégiai beszerző
Hozzáadva 2012.04.12.
Hirdetés azonosító: 395639
lejárt

MÁV-GÉPÉSZET Vasútijármű Fenntartó és Javító Zártkörűen Működő Részvénytársaság

1087 Budapest, Könyves Kálmán körút 54-60  Webcím: www.mav-gepeszet.hu

1 fő munkatársat keres

pozícióba

Fő feladatai:

- Vasúti járműjavítási tevékenységhez szükséges alvállalkozói teljesítményekhez illetve a Társaság Járműjavítási telephelyének működéséhez szükséges egyéb szolgáltatások, és karbantartásokhoz, felújításokhoz, beruházásokhoz kapcsolódó indirekt beszerzési eljárások feltételeinek meghatározása, az irányelvek, koncepciók kidolgozása az igénylő területekkel együttműködve.

- Szükség szerint nemzetközi beszerzési lehetőségek feltárása, felkutatása.

- A beszerzési folyamat előkészítése, beszerzési eljárások, versenyeztetések, e-aukciók lebonyolítása, a beszerzési ügyvitel működtetése.

- A beszerzési eljárások eredményeként létrejövő szerződések döntésre történő előkészítése a MÁV-GÉPÉSZET Zrt. számára legkedvezőbb piaci pozíció és eredmény elérése érdekében.

- A beszerzési eljárások eredményeként létrejövő szerződések teljesítésének nyomkövetése.

A munkakör betöltésnek feltételei:

- állami felsőfokú szakirányú iskolai végzettség

- beszerzési területén szerzett 5 év szakmai gyakorlat

            - középfokú tárgyalóképes német vagy angol nyelvismeret

            - integrált vállalatirányítási rendszer ismeret

- irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete

- beszerzést támogató IT rendszerek felhasználói szintű ismerete

A munkakör betöltése során előnyt jelent:

-          kötött pályás járműjavítási-, karbantartási területen szerzett beszerzői tapasztalat

elektronikus beszerzési technikák (e-tendering) ismeretek

-          közbeszerzés területén szerzett végzettség és/vagy tapasztalat

-          termelési tevékenységhez kapcsolódó alvállalkozói teljesítmények beszerzésében szerzett szakmai tapasztalat

-          indirekt beszerzés területen szerzett szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye: Szolnok

Jelentkezési határidő: 2012. április 30.

Jelentkezés módja: motivációs levél és szakmai önéletrajz megküldésével az alábbi e-mail címre

Tájékoztatjuk, hogy jelentkezése a MÁV-GÉPÉSZET Zrt. adatbázisába kerül, és azt más munkakörök betöltésénél is felhasználhatjuk. Kérjük, a jelentkezés beküldésekor írásban jelezze, ha kizárólag jelen hirdetés iránt érdeklődik, és adatainak az adatbázisban való szerepeltetéséhez nem járul hozzá.

Munkavégzés helye:
Szolnok
Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat
Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Szolnok

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése