x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Spanish speaking Bid Support Specialist

Régió:

Budapest

Randstad Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.03.18.
Jelentkezési határidő: 2012.06.07.
Hirdetés azonosító: 399582
lejárt

Feladatok:

- Producing the pricing calculation for the required service, based upon the agreed and provided tools and procedures of Global Products
- Quality control of document text and submissions to customers
- Supporting Bid Managers in the production of a quality winning proposal in response to the client's requirements.
- Contributing to components of complex bids as part of a Bid Management team.
- Assisting Bid Managers to liaise with other teams to secure completion of Bid components
- Assisting Bid Managers to arrange key Bid Progress meetings and reviews
- Winning profitable and sustainable business for the company

Elvárások:

- University/College degree preferably in Economics/Business
- 1-3 year experience in a business environment
- Fluent Spanish and English is a must
- Good team player, able to work within virtual teams
- Good communicator, both written and oral
- Willingness and ability to undertake many small tasks concurrently from multiple leaders to meet given timescales
- A general understanding of the commercial/business environment
- A general understanding of project management
- Previous experience with commercial & financial tasks is a significant advantage!

Amit kínálunk:

- Becoming part of a leading company
- Excellent opportunity to get an insight into special processes of the company
- Being empowered to take responsibility
- Work in a dynamic team
- Development opportunities
- Excellent Salary and Benefits package

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió
Budapest
Link:
http://www.randstad.hu/job_details/16343-spanish-speaking-bid-support-specialist/?mid=cvonline" onclick="emailFromLead.startUp(this.getAttribute('href'),399582);return false;

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése