Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Sourcing Support Specialist (Arabic)

Régió:

Budapest

Randstad Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.06.23.
Jelentkezési határidő: 2012.07.14.
Hirdetés azonosító: 412523
lejárt

Would you like to take part in the challanges of a growing organisation? We are looking for an Arabic speaking Sourcing Specialist into the Business Service Centre of one of our clients.

Feladatok:

- Coordinate sourcing activities
- Taking part in supplier selection/evaluation
- Running eAuctions to obtain best pricing
- Ensuring that contracts are up to date
- Continuously improve and re-evaluate the sourcing activities of the company.

Elvárások:

- College/University degree
- Buying / sourcing experience required – 2 years
- Knowledge any ERP system
- Excellent knowledge of English AND Arabic
- Excellent communication and negotiation skills.

Amit kínálunk:

- Multinational work environment
- Dynamic team
- Competitive compensation package
- Interesting and challenging projects

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió
Budapest
Link:
http://www.randstad.hu/job_details/17373-sourcing-support-specialist-arabic/?mid=cvonline" onclick="emailFromLead.startUp(this.getAttribute('href'),412523);return false;

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése