x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Software Key Supplier Manager [ZFTS-SM01]

Focus Consulting Kft.
Hozzáadva: 2014.03.19.
Hirdetés azonosító: 345393
Focus consulting

Megbízónk

Our client is one of the most successful and rapidly growing automotive suppliers. Supporting its dynamic expansion, we are looking for professionals in its world-class technology centre in Budapest into positions providing continuos professional growth and challenges.

Feladatok

- Assurance of the consistent technical supplier management in the SW development
- Synchronization of the tasks outsourced by the SW development projects
- Representing the technical supplier management activities toward the customers
- Improve the supplier management process

Elvárások

- MSc. degree in electrical or software engineering
- 3-5 years in the development of embedded (preferably automotive) systems
- Project management knowledge and skills
- Excellent negotiation skills
- Willingness to travel
- Fluent English (German is advantage)

Egyéb

- Competitive compensation package
- Participation in innovative projects
- Continuous professional development

Munkavégzés helye
Kategória
Műszaki / Mérnök
Régió
Budapest

Részletek, jelentkezés

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése