www.cvonline.hu

Software Architect

  • A hirdetés 1394 napja lejárt
44232-Software ArchitectLink megjelenítése">

Nemzetközi, szoftverfejlesztési területen működő partnerünk számára keresünk munkatársat Borsod-Abaúj-Zemplén megyei munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Szoftverek koncepcionális tervezése, specifikációja;
  • Szoftverfejlesztők szakmai munkájának koordinációja;
  • Tesztstratégia kialakítása;
  • Kapcsolattartás a külföldi ügyfél architectjeivel.
Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség;
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat;
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret;
  • Szoftverfejlesztési technológiák és eszközök széleskörű ismerete;
  • Nemzetközi projekttapasztalat;
  • Kreatív, sokoldalú probléma megoldási készség;
  • Mérnöki gondolkodásmód, rendszerszemlélet;
  • Utazási hajlandóság.
Amennyiben nyitott egy új lehetőségre, szívesen tájékozódna az egyes konkrét pozíciók részleteiről, kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot, valamint magyar, illetve német és/vagy angol nyelvű szakmai önéletrajzát szíveskedjen elküldeni nekünk a 44.232-es referenciaszámra hivatkozva az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése" target="_blank">career.isg.com, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Link megjelenítésestatic/images/laender_inserat.gif">