www.cvonline.hu

SMt mérnök

Partnercégünk számára keresünk munkatársat
SMT folyamatmérnök
pozícióba.

Cégjellemzők:
Megbízónk ismert, multinacionális autóipari gyártócég, amely jelentős bővülést valósít meg 2012-ben

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:
  • Elektronikai szereléstechnológia üzemeltetése, ezen belül:
  • A gyártó részfolyamatok optimalizálási lehetőségeinek feltárása, a fejlesztések megvalósítása
  • Gépkiesés esetén a hibaelhárítás megszervezése, a hibaokok feltárása
  • Termékváltások, verziócserék koordinálása
  • Új technológiai lehetőségek feltérképezése, megismerése
  • Rendszeres gépképesség vizsgálatok elvégzése
  • Operátorok betanítása a gyártótechnológia helyes használatára<>
Elvárások:
  • Gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség
  • 3-4 éves hasonló munkatapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • SAP, lean, SixSigma ismeret előnyt jelent
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (bejárási támogatás, bónusz)
  • Hosszú távú munkalehetőség – biztos munkahely
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Műszaki / Mérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest