Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

SharePoint System Administrator

Régió:

Budapest

Randstad Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.06.26.
Jelentkezési határidő: 2012.07.12.
Hirdetés azonosító: 412923
lejárt

Our client is one of Europe's leading providers of information and communications technology. For their Budapest based office we are currently seeking the right candidate to strenghten their team.

Feladatok:

- Supporting Microsoft Office SharePoint Server (“MOSS”), Windows SharePoint Services (“WSS”) and ADFS infrastructure servers
- Providing support and consultancy for internal and external customers

Elvárások:

- University or college degree in IT or in technical field
- At least 2-3 years experience of Microsoft SharePoint Server 2007 and/or 2010 implementation, configuration and operation
- At least intermediate English knowledge
- SQL Server 2008/R2 operating experience
- IIS 7.0 or 7.5 web server operation experience
- Open-minded, open for learning, team player attitude

Advantages:
- Working experience in multinational environment
- Active Directory, Windows server knowledge
- German knowledge
- ITIL knowledge
- ECDL certification

Amit kínálunk:

- Modern and comfortable working environment
- Continuous development opportunities in IT and languages
- Career opportunities
- Multinational environment

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest
Link:
http://www.randstad.hu/job_details/17418-sharepoint-system-administrator/?mid=cvonline" onclick="emailFromLead.startUp(this.getAttribute('href'),412923);return false;

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése