www.cvonline.hu

Sharepoint fejlesztő

  • A hirdetés 1142 napja lejárt
Multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:
  • SharePoint fejlesztések támogatása a teljes fejlesztési életcikluson keresztül,
  • Programok optimalizálása, módosítása, felmerülő programhibák elemzése, javítása,
  • Felhasználói interface-ek és funkcionális specifikációk elkészítése,
  • Unit tesztek végrehajtása, dokumentálása,
  • Mérnöki szintű dokumentáció készítése modulokhoz,
  • Programkódok felülvizsgálata, javaslattétel a módosításukra.
Elvárások:
  • Informatikai területen szerzett felsőfokú végzettség,
  • Minimum 5 éves Microsoft .NET és C# fejlesztői és MS Sharepoint 2013 fejlesztői tapasztalat,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Felhasználói interface design tapasztalat HTML, XHTML és Javascript használatával,
  • Microsoft SharePoint Server/Designer 2007/2010, ASP.NET, SQL Server, XML, Web Services ismeret.
Előny:
  • Német nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Ergonomikus, modern, multinacionális munkakörnyezet,
  • Folyamatos fejlődési, előrelépési lehetősége.
Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a fenti pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségre:

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika