www.cvonline.hu
SharePoint fejlesztő (Bécs)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2012.05.14.
Jelentkezési határidő: 2012.05.20.
Hirdetés azonosító: 398573
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

SharePoint fejlesztő (Bécs):

Megrendelőnkhöz keresünk hosszú távú bécsi munkavégzésre SharePoint fejlesztőket azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • SharePoint megoldások fejlesztése és koncepciója;
  • nagyvállalati ügyfelek SharePoint projektjeinek megvalósításban való részvétel;
  • SharePoint oldalak adaptálása és testreszabása.

Elvárások:

  • legalább 1-2 év SharePoint fejlesztésben szerzett tapasztalat;
  • alapos alkalmazásfejlesztési ismeretek (.NET és C#);
  • alapos Visual Studio 2010 és Team Foundation Server ismeretek;
  • Software- és adatbázis design ismeretek;
  • WebServices ismeretek;
  • jó SharePoint Customizing ismeretek;
  • erős német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Külföldi interjúk megszervezése;
  • Versenyképes, EUR alapú jövedelem;
  • Utazási költségek fedezése;
  • Szállás intézése (akár családoknak is).

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Külföld