www.cvonline.hu
Szervíz Csoportvezető (Referenciaszám: PJ1810)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2012.05.04.
Jelentkezési határidő: 2012.07.01.
Hirdetés azonosító: 402393
lejárt

Székesfehérvári, ipari folyamatszabályozó és mérőberendezések gyártásával foglalkozó multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Service Center Manager

(Szervíz csoportvezető)

Feladatok:
- A területi csoport (team) közvetlen irányítása, ezen kívül a képzések szervezése, teljesítmény menedzsment, illetve a termelékenység figyelemmel kísérése
- A szolgáltató központ éves költségvetésének fejlesztése, hóvégi riportolások készítése
- Felelősség az anyag,- és alkatrészbeszerzésért, a tőkebefektetésekhez szükséges jóváhagyási és megfelelőségi kérelmeket figyelembe véve
- A szervíz részleg éves üzleti tervének fejlesztése és implementálása szoros együttműködésben a magyarországi értékesítési csoporttal
- Projektek árbevételének és profitabilitásásnak maximalizálása
- Felelősség az épületekért, gépekért és a flottakarbantartásért
- Kezdeményezések a költséghatékonyság érdekében
- LEAN folyamatok fejlesztése
- Napi szintű kommunikáció az értékesítési csoporttal és a vállalat többi részlegével
- Minőségirányítási rendszer támogatása (ISO 90001:2008)
- Az Oracle vállalatirányítási rendszer bevezetésének támogatása

Elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség
- Folyékony angol nyelvtudás
- 2-5 éves releváns mérnöki és csoport vezetésében szerzett tapasztalat
- Projektek koordinálásában és szervizelés/garanciális ügyintézés területén való szakmai jártasság

- Jó kommunikációs és interperszonális készség
- Kiváló vezetői és szervezőképesség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:
- Szervizelésben, garanciális ügyek intézésében szerzett tapasztalat
- LEAN és ISO 9000 szabvány ismerete

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális munkakörnyezet
- Kedvező juttatási csomag

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Fekete Nikolett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.