www.cvonline.hu
Senior Szoftvertesztelő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2012.06.04.
Jelentkezési határidő: 2012.06.13.
Hirdetés azonosító: 381532
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Külföldi partnerünk részére keresünk Senior Szoftvertesztelőket hosszú távú bécsi munkavégzésre.

Feladatok:

-          Aktív részvétel a tesztelésben;

-          teszttervek készítése, tesztesetek futtatása, teszteredmények dokumentálása;

-          hibajegyek feltárása és dokumentálása.

    Elvárás:

-          Szakirányú végzettség (telekommunikáció, elektronika és informatika);

-          Szoftvertesztelői tapasztalat (legalább 2-3 projektben való részvétel);

-          Legalább egy szkriptnyelv alapos ismerete;

-          Magabiztos angol nyelvtudás;

-          Kommunikációképes német nyelvtudás.

Előny:

-          Linux és/vagy Windows platformon szerzett tapasztalat;

-          ISTQB képesítés;

-          IREB képesítés.

Amit ajánlunk:

-          Innovatív, dinamikus munkakörnyezet;

-          Nemzetközi csapatban való részvétel;

-          Változatos, kihívást jelentő projektben való részvétel;

-          Külföldi interjúk megszervezése;

-          Versenyképes, EUR alapú jövedelem;

-          Utazási költségek fedezése;

-          Szállás intézése (akár családoknak is).

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Külföld