x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Senior Rendszerüzemeltető

PROHUMAN
Hozzáadva: 2014.03.24.
Jelentkezési határidő: 2012.07.29.
Hirdetés azonosító: 421738
lejárt

Megbízónk - a magyar pénzpiac egyik meghatározó szereplője –

Senior Rendszerüzemeltető pozícióba keres elszámolási rendszerekhez

munkatársat

Főbb feladatok

-          Feladatköréhez tartozó rendszerek és Support tevékenység ellenőrzése, különös tekintettel VIBER és GIRO rendszerekre.

-          Hibák kiszűrése és javaslat tétel ezek elhárítására,

-          Részvétel a fejlesztésekben és a fejlesztési folyamatok nyomon követése,

-          Az üzemeltetéshez szükséges környezet kialakítása,

-          Dokumentációk megírása,

-          Sun Glassfish és IBM Webshpere rendszerek gondtalan működésének a felügyelete.

A pályázóval szembeni elvárások:

-       Műszaki szakirányú végzettség,

-       Legalább 5 éves hasonló pozícióban megszerzett szakmai tapasztalat,

-       Microsoft 2003/2008 szerver operációs rendszerek ismerete,

-       Microsoft desktop (XP, Win7) operációs rendszerek ismerete,

-       RedHat Linux szerver operációs rendszer ismerete,

-       MS SQL, Oracle adatbázis kezelő ismerete,

-       VIBER, GIRO elszámolási rendszerek ismeretek,

-       Monitoring rendszerek ismerete,

-       Angol nyelv – középfokú nyelvtudás

-       Precizitás,

-       Proaktív személetmód,

-       Önálló munkavégzés,

-       Magas szintű elemző képesség.

Kapcsolat

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát karrier3@prohuman.hu

e-mail címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése