www.cvonline.hu

Senior Rendszerüzemeltető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 421738

Megbízónk - a magyar pénzpiac egyik meghatározó szereplője –

Senior Rendszerüzemeltető pozícióba keres elszámolási rendszerekhez

munkatársat

Főbb feladatok

-          Feladatköréhez tartozó rendszerek és Support tevékenység ellenőrzése, különös tekintettel VIBER és GIRO rendszerekre.

-          Hibák kiszűrése és javaslat tétel ezek elhárítására,

-          Részvétel a fejlesztésekben és a fejlesztési folyamatok nyomon követése,

-          Az üzemeltetéshez szükséges környezet kialakítása,

-          Dokumentációk megírása,

-          Sun Glassfish és IBM Webshpere rendszerek gondtalan működésének a felügyelete.

A pályázóval szembeni elvárások:

-       Műszaki szakirányú végzettség,

-       Legalább 5 éves hasonló pozícióban megszerzett szakmai tapasztalat,

-       Microsoft 2003/2008 szerver operációs rendszerek ismerete,

-       Microsoft desktop (XP, Win7) operációs rendszerek ismerete,

-       RedHat Linux szerver operációs rendszer ismerete,

-       MS SQL, Oracle adatbázis kezelő ismerete,

-       VIBER, GIRO elszámolási rendszerek ismeretek,

-       Monitoring rendszerek ismerete,

-       Angol nyelv – középfokú nyelvtudás

-       Precizitás,

-       Proaktív személetmód,

-       Önálló munkavégzés,

-       Magas szintű elemző képesség.

Kapcsolat

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát E-mail cím megjelenítése

e-mail címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió