www.cvonline.hu

Senior Könyvelő

  • A hirdetés 1251 napja lejárt
51305-Senior KönyvelőLink megjelenítése">

Megbízónk, egy nemzetközi hátterű, légkondíciónálókat, légkezelő és szellőztető berendezéseket gyártó cégcsoport magyarországi leányvállalata. A cég budapesti központjába keresünk munkatársat

pozícióba.

Feladatok:
  • a vállalat pénzügyi, számviteli és munkaügyi tevékenységének menedzselése, a könyvelési folyamatokban való operatív részvétel;
  • HR adminisztráció koordinálása;
  • Kontrolling feladatok ellátása, riportok, beszámolók készítésének támogatása;
  • külföldi anyacéggel való kapcsolattartás;
  • pénzügyi asszisztens munkájának koordinálása.

Elvárások:
  • felsőfokú közgazdasági, vagy pénzügyi-számviteli végzettség,
  • legalább 3 éves, termelő vállalatnál pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • határozott, magabiztos fellépés,
  • rugalmas, stressztűrő, kommunikatív, nyitott személyiség,
  • precíz, felelősségteljes munkavégzés,
  • stratégiai gondolkodásmód.

Vállalatirányítási rendszerek ismerete előnyt jelent!

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését és Ön az elvárásoknak is megfelel, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát és fizetési igényt is tartalmazó motivációs levelét magyar és angol / német nyelven a 51.305-ös referenciaszámra hivatkozva az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése címen, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.