Ugrás a tartalomra

Elsődleges fülek

Kutatás-fejlesztési vezető

Új munkatársunk feladatai lesznek
- A MÁV-VOLÁN-csoport fejlesztési koncepcióinak, kutatás-fejlesztési terveinek, innovációs javaslatainak összehangolása, a K+F projektek előkészítése az elérhető költségvetési ill. külső források megszerzéséhez.
- A MÁV-VOLÁN-csoport K+F céljainak megvalósításához pénzügyi és emberi, valamint információs és fizikai erőforrások felkutatása, biztosítása.
- Az ötletmenedzsment rendszer kialakítása és működtetése, ennek keretében a beérkezett javaslatok K+F szempontú értékelése. A megvalósítás alatt álló ötletek nyomon követését biztosító adatbázis és adatszolgáltatási rendszer kialakítása, működtetése.
- A K+F kapacitástérkép elkészítésének irányítása, a vállalatcsoporton belül fellelhető mérésekre, kísérletekre alkalmas laborok feltérképezése.
- A K+F tevékenységben érdekelt hazai és nemzetközi szervezetekkel, valamint a felsőoktatási, kutatási intézményekkel történő együttműködés kialakítása a vállalatcsoport projektjeihez pénzügyi tőke és kapcsolati tőke biztosítása érdekében.
- Az IG elnöke által kiemeltnek minősített K+F projektek költségvetési és külső források bevonásának menedzselése a pályázati lehetőségek felkutatása, valamit csoport vállalatainak a pályázatban érintett szervezetei részére tanácsadás nyújtása.

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- felsőfokú szakirányú (gazdasági, műszaki) állami iskolai végzettség – diploma,
- 5 év projektvezetési tapasztalat, előny a K+F tapasztalat,
- 3 év vezetői gyakorlat, feltétel: kapcsolódás a K+F-hez,
- vezetési, szervezési, ellenőrzési, technológia-gazdasági folyamatok magas szintű ismerete,
- a tevékenységgel összefüggő magas fokú szakmai ismeretek,
- számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete.

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
- rendszerszemlélet, koncepcionális gondolkodás
- eredményorientáltság
- döntéshozatali képesség, koordinációs képesség
- jó kommunikációs képesség
- stressz- és konfliktuskezelési képesség

Előnyként értékeljük
- a MÁV-VOLÁN-csoport működési folyamatainak, belső szabályozási rendszerének ismerete

Amit ajánlunk
- rugalmas munkaidő
- szakmai fejlődési lehetőség
- SZÉP-kártya juttatás (a hatályos belső szabályozás szerint)
- hűség bónusz év végén (a hatályos belső szabályozás szerint)
- önkéntes nyugdíjpénztári támogatás
- önkéntes egészségpénztári tagdíj-hozzájárulás
- utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon egyaránt

Munkavégzés helye
Budapest

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

2024-02-29

Vállalati bemutatkozó
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 12.04.2024

Állás megosztása