www.cvonline.hu

SENIOR KONTROLLER

  • A hirdetés 1664 napja lejárt
Multinacionális partnerünk az ipar egyik piacvezető gyártója folyamatosan bővül. A további fejlődés biztosítására, az üzletág döntés-előkészítésének támogatására keressük új munkatársukat a következő kulcspozícióba.

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

Az üzletág éves tervezési folyamatában való közreműködés
Részvétel a havi zárások összeállításában
Konszern szintű riportálási rendszerben való aktív részvétel, külföldi telephelyek konszolidációja
Ad-hoc elemzésekben támogatás nyújtása az üzletági kontrolling vezetőnek
Üzletági VIR működtetése

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Min. 3 éves releváns tapasztalat, gyártó környezetben
Felsőfokú gazdasági végzettség
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Microsoft Excel magas fokú ismerete
IFRS ismeret

ELŐNY:

SAP/Hyperion rendszerek ismerete
Német nyelvtudás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Vas megye

AMIT KÍNÁLUNK:

Tapasztalattól függő, versenyképes juttatási csomag
Albérlet támogatás
Cafetéria
Szakmai fejlődési lehetőség, képzések

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR680 megjelölésével.
Helyek Vas
Zala
Győr-Moson-Sopron
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő