www.cvonline.hu

Senior Java szoftverfejlesztő

Multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:
  • szoftvertervezési, Java alapú fejlesztési feladatok ellátása,
  • részvétel a szoftver kódolásban, programjavítási feladatok ellátásában,
  • dokumentáció készítése.
Követelmények:
  • szakirányú felsőfokú végzettség,
  • legalább 4 év szoftverfejlesztői tapasztalat Java/SQL környezetben,
  • stabil Java EE ismeretek: JSF, EJB 3, JPA (Hibernate), Groovy,
  • tapasztalat JBoss környezetben,
  • jártasság web technológiák terén (HTML, CSS, Javascript, Ajax),
  • UML ismerete.
Amit kínálunk:
  • versenyképes jövedelem,
  • dinamikus csapat.
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát (lehetőleg word formátumban) a fenti pozíció megjelölésével, az alábbi elérhetőségre:

Kategória IT / Informatika
Régió Budapest