www.cvonline.hu
Senior Java fejlesztő (Helsinki)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2012.05.15.
Jelentkezési határidő: 2012.06.14.
Hirdetés azonosító: 406497
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Helsinkiben tevékenykedő megrendelőnkhöz keresünk középtávú munkavégzésre Senior Java fejlesztőket, azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • backend fejlesztés;
  • portálok fejlesztésében való részvétel.

Elvárások:

  • többéves Java fejlesztésben szerzett tapasztalat;
  • backend/ szerver fejlesztési tapasztalat;
  • folyékony angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Külföldi interjúk megszervezése;
  • Versenyképes, EUR alapú jövedelem;
  • Utazási költségek fedezése;
  • Szállás intézése (akár családoknak is).

Kategória
IT / Informatika
Régió
Külföld